لیفت و لمینت مژه و ابرو

از روش‌های جدید و البته پرطرفدار که می‌توان برای حالت دادن و تقویت ابروها از آن استفاده نمود، لیفت و لمینت ابرو است. در این روش، ابروها با استفاده از مواد مخصوص، تقویت شده و ضخیم می‌شوند. همانطور که احتمالا می‌دانید در لیفت ابرو، ابروها به سمت بالا حالت می‌گیرند و تارهای ابرو، در مقایسه با حال عادی، ضخیم‌تر شده و تقویت می‌شوند. این روش در میان سلبریتی‌‌ها محبوبیت بسیاری پیدا کرده و به یکی از روش‌های جذاب برای خوش‌حالت شدن ابروها تبدیل شده است. شما همراهان گرامی می‌توانید برای دریافت خدمات لیفت ابرو و لمینت ابرو به سالن زیبایی مرلین مراجعه نمایید.

 لیفت و لمینت ابرو و نکاتی که باید بدانید!!

داشتن ابروهایی پرپشت، مشکی و خوش‌حالت، تقریبا آرزوی هر خانمی است. علاوه بر این، ما خانم‌ها تمایل داریم تا زمان کمی را به آرایش و آراسته‌تر کردن خودمان اختصاص دهیم.  لیفت و لمینت ابرو  از آن روش‌هایی است که توصیه می‌کنیم یک بار آن را امتحان کنید. در این روش، تارهای ابرو به سمت بالا شانه زده می‌شوند که سبب می‌شود ابروهای شما پهن‌تر از حالت عادی دیده شده و جاهای خالی میان ابروها پر شوند. این روش، یک روش تقویتی است و هیچگونه آسیبی به ابروها وارد نخواهد کرد.

لیفت ابرو و مژه

تفاوت لیفت با لمینت ابرو چیست؟

عمل حالت‌دهی ابروها به سمت بالا را لیفت ابرو، و به کراتینه و تقویت ابروها لمینت ابرو گفته می‌شود. استفاده از مواد گیاهی کراتینه و پیگمنت‌های رنگی در لمینت ابرو، سبب تیره‌تر دیده شدن تارهای ابرو می‌گردد.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

با در نظر گرفتن رشد تارهای ابرو در هر فرد می‌توان گفت به طور میانگین، لیفت و لمینت ابرو چیزی در حدود یک ماه تا 45 روز ماندگاری خواهد داشت. از آنجایی که در این روش از چسب لاتکس استفاده می‌شود به هیچ عنوان نباید تا 24 ساعت ابروهای خود را شستشو دهید.

لیفت و لمینت ابرو برای چه افرادی قابل استفاده است؟

  1. بانوانی که رشد تارهای ابرو در آن‌ها به سمت پایین است.
  2. بانوان مسن با چشم یا پلک افتاده
  3. بانوانی که فاصله میان چشم و ابرو در آن‌ها کم است.
  4. بانوانی که به روش‌هایی نظیر میکروبلدینگ یا تتو علاقه‌ای ندارند.
  5. بانوانی که به دلیل مشغله کاری یا هر دلیلی، به دنبال یک روش موقت برای مرتب کردن ابروهایشان هستند.
  6. بانوانی با ابروهای کم‌پشت، بی‌حالت، کرکی، نازک، کمرنگ یا نامرتب
  7. بانوانی که علاقه دارند ابروهایی پهن و تیره داشته باشند.

عوارض لیفت و لمینت ابرو

عوارض لیفت و لمینت ابرو

در مورد عوارض لیفت و لمینت ابرو، گزارش‌هایی منتشر نشده است اما باید در نظر داشته حتما این خدمات را در سالن‌های زیبایی معتبر و بهداشتی انجام دهید چرا که استفاده از مواد لیفت ابرو غیر اصل و بی‌کیفیت ممکن است منجر به مشکلاتی شود.

همچنین در نظر داشته باشید یک فرد ماهر و توانا باید این خدمات را به شما ارائه نماید چرا که در غیر اینصورت، با مشکلاتی نظیر سوختگی یا ریزش ابرو مواجه خواهید شد. در کل باید گفت از آنجایی که این روش، یک روش موقت است عوارض جدی و جبران‌ناپذیری برای آن تعریف نشده است.

قیمت لیفت و لمینت ابرو

با در نظر گرفتن کیفیت و مواد مورد استفاده برای لیفت ابرو و لمینت ابرو، قیمت این خدمات کاملا مناسب است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت لیفت و لمینت ابرو با سالن زیبایی مرلین تماس حاصل نمایید.

لیفت و لمینت ابرو در سالن زیبایی مرلین

لیفت و لمینت ابرو یکی از ده‌ها خدمات زیبایی است که در سالن زیبایی مرلین ارائه می‌شود. این خدمات، توسط افراد متخصص و ماهر در بهترین سالن زیبایی در غرب تهران ارائه می‌شود. شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم رزرو وقت، وقت مناسب را رزرو کرده و با مراجعه به سالن از خدمات زیبایی بهره‌مند شوید. 

مشاهده نمونه کار لیفت و لمینت ابرو و مژه
سبد خرید
enemad-logo
Scroll to Top
اسکرول به بالا