نمونه کار شینیون

شینیون مو (Chignon) یک سبک موی زنانه است که در اون، موها به یک نحوه خاص مدل داده میشه و در پشت سر یا در ناحیه گردن به شکل گره‌ی چندلوله‌ای یا انسداد تنه مویی قرار می‌گیره. این سبک مو معمولاً برای مناسبت‌های خاص یا مهم، مثل عروسی‌ها، مراسم رسمی، مهمانی‌ها و مراسم خاص دیگه استفاده می‌شه.

شینیون‌ها شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی می‌شن و می‌تونن به صورت فرمال یا غیررسمی باشند. برای شینیون میشه از موهای طبیعی و موهای مصنوعی (پستیچ) برای استفاده کرد.

برای شینیون مو نیاز به تجهیزاتی مثل بندهای مو، سنجاق‌های مو، اسپری نگه‌دارنده مو داریم. ازونجایی که  شینیون مو ممکن هست زمان زیادی ببره بنابراین توصیه می‌کنیم دریافت خدمات شینیون رو به روزهای منتهی به مراسم موکول نکنید.

برای انتخاب مدل شینیون مردد هستم باید چیکار کنم؟

یکی از موضوعاتی که همه ما خانوما درگیرش هستیم، انتخاب مدل مو و شنینون مناسبه. اینکه با توجه به نوع لباس و مراسم بتونیم یه مدل موی درست و حسابی انتخاب کنیم خیلی سخته. مخصوصا اگه قرار باشه به یه مراسم رسمی و مهم دعوت بشیم. اگه تو هم با این مشکل روبه‌رو شدی نگران نباش. اگه نیاز به مشاوره داشته باشی می‌تونی همین حالا با سالن مرلین تماس بگیری و هر سوالی داشتی بپرسی. منتظرت هستیم.

سبد خرید
enemad-logo
Scroll to Top
اسکرول به بالا